Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
tebarek 🎖️ Snajper
7 lat temu

Pewnie jest wyznawcą zasady < co wolno wojewodzie to nie .....>

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Flaszka zaś jest na chaju za duzo mszalnego

0

Zglos komentarz

K
kkkkk09 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Kiedyś jak człowiek był młody i był w wojsku bywał u niego na imprezie w Katedrze na Starym Mieście{ gorzały było nie do przepicia ) . Jesień96 Jw2420

0

Zglos komentarz

Reklama