Reklama
Reklama

Komentarze

8
W
waldas81 🌾 Wieśniak
7 lat temu

bo pić to trzeba umić..

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Jak sie pije rohypnol?

0

Zglos komentarz

J
Judek77 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Pewnie ktos z sejmu wyskoczyl na drineczka groszowe sprawy dla lepszego sortu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Tylko de**le chodzą do cocomo

0

Zglos komentarz

E
ericcc 💩 JP 100%
7 lat temu

kiedys tam bylem, przypadkiem, to prawda , po 2 malym drinku zle sie poczulem i od razu wyszedlem, nie moglem trafic do domu, cos bylo dosypane do drinka, a z konta ubylo mi prawie 900zl. nie polecam !!!

0

Zglos komentarz

C
Chapacz 🌾 Wieśniak
7 lat temu

jakub1975wawa zakładam że prezentujesz wyciąg z własnego konta bankowego :) i jest to głupie jak się się chwalisz że cię wyruchali :). Jeżeli jednak jest to konto innego człowieka którego też wyruchali na kasę, to jest przestępstwo, bo nie masz mieć prawa do takich zrzutów ekranu. No chyba że kłamie...

jakub1975wawa zakładam że prezentujesz wyciąg z własnego konta bankowego :) i jest to głupie jak się się chwalisz że cię wyruchali :). Jeżeli jednak jest to konto innego człowieka którego też wyruchali na kasę, to jest przestępstwo, bo nie masz mieć prawa do takich zrzutów ekranu. No chyba że kłamiesz. PS W awatarze masz piękny mundurek ss :) spadek po dziadku :)??

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Ty na prawdę jesteś tak głupi że sądzisz że prezentuje moje dane? Kooozwa co za osioł

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Chapacz - a jakie niby dane osobowe ten zrzut prezentuje?? Masz tu jakieś? Numery kont? Nazwa właściciela? Zgłoś to gdzie chcesz, to Cię wyśmieją :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Chapacz nie zartuj skąd ten biedny troll miałby tyle siana na koncie.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Phiii jak ma się bankomat w cipce to kasa nie problem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

jakub1975wawa o od kiedy ty masz cipkę, zawsze miałeś sflaczałego małego f**ta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Chciał się zabawić i pokazać kim to ja nie jestem to się zabawił, a zabawa kosztuje. Będzie miał co wnukom opowiadać, jak się dziadzia zabawił.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

chwalisz się tłuku,czy żalisz? pomijając kurewskie układy z ku**ami z rządu,nie żal mi cie...

0

Zglos komentarz

S
szeluspl 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Rohypnol sie pije powoli :P

0

Zglos komentarz

Reklama