Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

dopiekła..... QUUUERWO WŚXIEKŁA......

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

+Czy burząc ten pomnik, usuniecie go z pamięci? Chyba nie, ale odpowiedni napis na tablicy umieszczony pod nim, da niektórym coś do zrozumienia!

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
7 lat temu

Chętnie przyjadę i zapierd...e młotem w pe****lia z kamienia

0

Zglos komentarz

C
7 lat temu

Ok ale pod warunkiem że ci zwolennicy rozbiórki będą biły tymi tempymi łbami w ten pomnik aż się rozleci albo być może zmondrzeja .ja tam chce by pomnik był za ich pieniądze nie powstał a jak się nie podoba nie muszą tam przychodzić ja nie lubię kc Donalda i nie chodze ani nie każe ich nużyć

Ok ale pod warunkiem że ci zwolennicy rozbiórki będą biły tymi tempymi łbami w ten pomnik aż się rozleci albo być może zmondrzeja .ja tam chce by pomnik był za ich pieniądze nie powstał a jak się nie podoba nie muszą tam przychodzić ja nie lubię kc Donalda i nie chodze ani nie każe ich nużyć

0

Zglos komentarz

T
tami222 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie bronię pe****la,ale dziwne jest to że dymani dopiero teraz przypomnieli sobie że byli dymani.Mogli krzyczeć kiedy jeszcze żył i doprowadzić do tego by sąd wsadził go za kraty,a nie bić pianę po nastu latach.

0

Zglos komentarz

Reklama