Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Polska też ma program kosmiczny, pamiętaj o zrobieniu wstawki, że to wyrzucanie pieniędzy.

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

wiem,że ma,tylko sprawdź gdzie i do kogo wwędruje kasa

0

Zglos komentarz

S
szwajceneger 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

"Sześciu Króli! " :D

0

Zglos komentarz

M
7 lat temu

Ameryka ma ponad 1000 kanalow radiowych o tematyce religijnej

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

a u nas za to jedno radio,jedna telewizja...właściwa

0

Zglos komentarz

T
tojaamuz 🌾 Wieśniak
2 lata temu

My ponoć nawiązaliśmy kontakt z Twardowskim- pierwszym człowiekiem, który opuścił naszą planetę😂 O tym najwznioślejszym wydarzeniu przeczytasz z pewnością niebawem w periodykach za 200 punktów (no wiesz, mamy takie na równi z Lancetem, BMJ w wykazie listy ministerialnej).

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
2 lata temu

Do niewidocznej (z Ziemi) strony. Nie ma czegoś takiego jak ciemna strona Księżyca.

0

Zglos komentarz

Reklama