Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

podobno nie ma brzydkich kobiet.Ja bym poleciał ale na jej kasę którą zarobiła na katastrofie smoleńskiej

0

Zglos komentarz

D
Davit77 😏 Szyderca
7 lat temu

Do czasu.

0

Zglos komentarz

R
rafalnet13 💩 JP 100%
7 lat temu

ale ryj nie da się naprawdę, a to jeszcze wersja pomalowana ała.

0

Zglos komentarz

T
toewel 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Z takim przebiegiem nie biorę chyba że zrobią jej kapitalke.

0

Zglos komentarz

K
kawasakininja636 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gościnna jest,chwile trzeba poczekać

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Nie wiem czemu ale ma taką niemiecką urodę xd

0

Zglos komentarz

W
wojciech822 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tylko czy ten milion facetów o tym wie??

0

Zglos komentarz

Reklama