Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Za czasów PRL-u, tak przedstawiano życie w II RP, tylko flagi były inne, ale ten zapluty karzeł na górze.., wygląda na to, że Historia lubi się powtarzać.

0

Zglos komentarz

Reklama