Modlić się nie będę za zabójcę,współczuję rodzinie
przez
maxicoveri
— 7 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół to zwyczajna sekta a powiązanie jej z pisem daje dużo możliwości władania ciemnotą!!!
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem tego oddzielania kleru od wiary. To w firmie tez by musialo byc ze zarzad nie ma nic wspolnego z misją firmy
Zgłoszenie zostało wysłane
Polityki od sekty dzbanie, nie zgrywaj większego durnia jak jesteś!!!
Zgłoszenie zostało wysłane
człowiek zostaje kapłanem, by wznosić modlitwę za każdego człowieka, nawet za zabójcę. To może paradoksalne, ale zabójca potrzebuje większego współczucia niż zabity – Taki jest sens tej wypowiedzi
Zgłoszenie zostało wysłane