Reklama
Reklama

Komentarze

16
B
bandos 🌾 Wieśniak
7 lat temu

jak był z pis,u to pewnie był chwilowo niepoczytalny

0

Zglos komentarz

A
amico 🌾 Wieśniak
7 lat temu

a jakaś bohaterska pi.da zamiast wziąć za fraki i wyprowadzić z autobusu nagrywała telefonikiem

0

Zglos komentarz

D
deef3 🌟 Padawan
7 lat temu

No może właśnie jakaś dziewczyna czy kobieta kręciła albo nawet młody chłopak i co ? Wie że nie da rady to kręci chociaż ... żeby inni jego ryj zobaczyli to kiedyś przy okazji oklep dostanie...

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

a po co mu się ganiać po autobusie jak widać, że to gawędziarz jest i raczej klepany po ryju a nie klepiący

0

Zglos komentarz

A
Adrian2707 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Podstarzały dress ..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Typowa "ofiara reżimu" z jakiejś patologicznej dzielnicy.

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
7 lat temu

ewidentnie jeszcze za mało ma ten ryj sklepany

0

Zglos komentarz

F
Fleuri 🌾 Wieśniak
7 lat temu

grunt, że torby nie położył na siedzeniu

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
7 lat temu

Pierwsze dziecko z programu 500+.

0

Zglos komentarz

P
passatwtdi 😏 Szyderca
7 lat temu

z pisu jest..on ogranicza mowę nienawiści

0

Zglos komentarz

Z
ZrytyRyj 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Prawilny dres.

0

Zglos komentarz

D
DarkDaro 😏 Szyderca
7 lat temu

Wychowany na woodstocku

0

Zglos komentarz

F
Fiklak555555 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ewidentnie to chłop jest z Warszawy. Fakt mocno napięty ale słoika dojeżdża i słusznie.

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

najgorsze jest to, że on został tyle razy w d**ę wyru`chali i tyle razu ryj mu wyklepali , że jak mu sprzedasz plombę i posoka mu siknie to możesz HIV`em się zarazić.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Yebniesz takiemu żulowi a odpowiadasz jak za człowieka.

0

Zglos komentarz

B
babru1982 🌾 Wieśniak
7 lat temu

jakiej kultury wymagacie od naje***ego naleśnika ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Jeśli Polak i katolik ...........to napewno alkoholik

0

Zglos komentarz

B
borodin 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mnie tylko dziwi, że nie było komu ustawić gościa do pionu(lub poziomu). Jedna lufa i leży spokojnie.

0

Zglos komentarz

Reklama