Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Zaraz się jeszcze na RODO powoła. Przez te roodo to za niedługo nie będzie można powiedzieć ze polityk kradnie. Ostatnio do Europarlamenty tam samych prawaków posłalisćie. I potme dziwicie sie czemu tak jest jak jest w UE. Zamiast wyjść z UE top nie wyjdą bo straciliby koryto ale zamiast tego robią...

Zaraz się jeszcze na RODO powoła. Przez te roodo to za niedługo nie będzie można powiedzieć ze polityk kradnie. Ostatnio do Europarlamenty tam samych prawaków posłalisćie. I potme dziwicie sie czemu tak jest jak jest w UE. Zamiast wyjść z UE top nie wyjdą bo straciliby koryto ale zamiast tego robią gó**o by unie obrzydzić. Dlatego ja byłem od razu za jednoczeniem państw. Bo wiedziałem ze unia zostanie zniszczona przez prawaków tak jak unia Polsko-Litewska. Zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz.

0

Zglos komentarz

A
arni90 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tyle że do unii wchodzilismy kiedy był to związek gospodarczy państw. Jak mówił mój dziadek "karabinami nie dali rady to nas kupia"

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Kalemu ukraść krowe:)

0

Zglos komentarz

P
Pantocrator 🏹 Łowca
7 lat temu

Zakłamany konus...

0

Zglos komentarz

R
reffik 🌾 Wieśniak
7 lat temu

wysli kwiaty do psychiatry. zna ktoś adres kaczki?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Biedny senilny prezes...Idol wiejskiego badziewia z ze wschodnich czesci polskich wsi...

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

..... podkarpacia....

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
7 lat temu

Czepiacie się kryształa ... my , emeryci popieramy PiS !!! I nie za 500+ , nie za 300+ nam wystarczy od marca 6,50+

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Gdzie te biedne pisowskie pistrole gordon siwy in spółka?

0

Zglos komentarz

Reklama