Reklama
Reklama

Komentarze

8
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Matka natura to jednak s**a :)

0

Zglos komentarz

W
wiocharomek2 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Je**ć rowerzystów maczetami. Wystrzelał bym ich wszystkich 😃

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
7 lat temu

Z serii spotkał pe**larz pe**ła i sobie pogadali.

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

niestety - luźniej na drogach nie będzie - agresja nic tu nie pomoże = trzeba sobie z tym poradzić albo zrezygnować z kierowania pojazdami

0

Zglos komentarz

P
Paszeko 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A obok nie ma czasem ścieżki dla pe**łowców?

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

taa w twojej d...

0

Zglos komentarz

M
matumani 🎖️ Snajper
7 lat temu

Jakie k*rwa dziury w drodze...

0

Zglos komentarz

M
matt4436 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gdzie koniec?

0

Zglos komentarz

P
papayos 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Biedny rowerzysta...

0

Zglos komentarz

X
xvz1300 🌾 Wieśniak
7 lat temu

menda za kółkiem

0

Zglos komentarz

Reklama