Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
carmamir 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Napisz po jakim zabiegu / diecie. Obiad ponizej jest o wiele za kaloryczny i ciezki aby mozna go podawac w szpitalu tak nawiasem mowiac. Pomijam ze to jedzenie jedno z najtanszych jakie moga byc, wiec ciesz sie ze nie jedza codziennie homarow tylko jedzenie plebsu.

0

Zglos komentarz

B
bobak50 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak długo jeszcze będziemy to znosić? PO czy PiS jedno gó**o. Gdzie żółte kamizelki? Śmiejemy się z Francuzów a oni mają 2 razy większe jaja od nas.

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
7 lat temu

i weź sobie codziennie mielone wpier*alaj

0

Zglos komentarz

O
oryginalgabber 🏹 Łowca
7 lat temu

sorki, mielone na kolacje? Obstawiam ze w pierdlu mają lepsze jedzenie jak w ZOZ

0

Zglos komentarz

Reklama