Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
e-ronin 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Robiąc to drugie zdjęcie sam zająłeś drugie miejsce. Zapewne tak samo jak kierowca vana - na chwilkę bo więcej miejsc było wolnych.

0

Zglos komentarz

P
pokeroman 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No przeca widać, że to lubiniak :). Czego się spodziewaliście?

0

Zglos komentarz

Reklama