Reklama
Reklama

Komentarze

12
Z
zwm667 😏 Szyderca
7 lat temu

jakieś uzasadnienie bełkotu tego pana jest dostępne ? czy tylko tak sobie powiedział i uj ?

0

Zglos komentarz

A
an12an12 🌾 Wieśniak
7 lat temu

dzban

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

A jej pozostawienie jest cofaniem się do średniowiecza... Salka katechetyczna i tam uczymy się religii.

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
7 lat temu

Nigdzie w Europie nie ma religii w szkole , tylko w Polsce w krainie ciemnoty :):):)

0

Zglos komentarz

P
Pipowicz 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tak a zamiast religii w szkołach powinni wprowadzić lekcje pani profesor Moniki Stanisława Płatek ,która powiedziała, że "w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci a nawet więcej dzieci niż w związkach różnopłciowych" a Geografie koniecznie przerobić na lekcje o płaskiej ziemi....

Tak a zamiast religii w szkołach powinni wprowadzić lekcje pani profesor Moniki Stanisława Płatek ,która powiedziała, że "w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci a nawet więcej dzieci niż w związkach różnopłciowych" a Geografie koniecznie przerobić na lekcje o płaskiej ziemi.

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Trzeba wprowadzić dodatkowe lekcje ortografii. Pierwszy mógłby skorzystać Maksio.

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
7 lat temu

Wprowadzenie religii do szkół, cofnęło kraj o kilka wieków.

0

Zglos komentarz

P
plokijuty 🎖️ Snajper
7 lat temu

Osobiście poznałem człowieka, od którego którego zaczęło się usuwanie lekcji religii ze szkół za komuny. Głównym prowydorem usunięcia religii okazał się ksiądz, kiedy zwyzywał innowiercę na siłę zaciągniętego na religię z polecenia tegoż księdza. Sytuacja miała miejsce w Pieńsku.

Osobiście poznałem człowieka, od którego którego zaczęło się usuwanie lekcji religii ze szkół za komuny. Głównym prowydorem usunięcia religii okazał się ksiądz, kiedy zwyzywał innowiercę na siłę zaciągniętego na religię z polecenia tegoż księdza. Sytuacja miała miejsce w Pieńsku.

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
7 lat temu

A więc jednak boją się czarne skur...ysyny... Bardzo dobrze.

0

Zglos komentarz

G
GALEX 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Biologia i Historia, a religia to na salki katechetyczne popołudniami i chodzi kto chcę, tak jak kiedyś było i nie było problemu. Tu się tylko o kasę rozchodzi za te lekcje o nic innego ksiundzom nie chodzi.

0

Zglos komentarz

U
user702 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Czarnym całkowicie się powaliło w głowach. A może księża na księżyc ?

0

Zglos komentarz

M
masta21 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Panie andrianik, psnu to już żaden lekarz nie pomoże

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
7 lat temu

KOMUNO WROC!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama