Reklama
Polska oficjalnie udzieliła azylu Norweżce

Polska oficjalnie udzieliła azylu Norweżce

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
Z
Zerocool 🏹 Łowca
7 lat temu

To dobrze czy źle? Twój opis jest bardzo neutralny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

dobrze bo ten ich Barnevernet to jakieś szaleństwo

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jestem za tym aby przyjmować każdą ilość Norweżek. Fajne dupcie

0

Zglos komentarz

J
jacuszetor 🌾 Wieśniak
7 lat temu

to ta co ja wczoraj niemcy w autokarze zatrzymali i odebrali dziecko,tak jej bylo u nas dobrze ze wyjechala ????????

0

Zglos komentarz

Reklama