Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Polacy wstaja z kolan?

0

Zglos komentarz

Q
qajcy 🏆 Master
7 lat temu

Wstaną jak osuną pis od koryta.

0

Zglos komentarz

Q
qajcy 🏆 Master
7 lat temu

Wstaną jak odsuną pis od koryta.Usuną zakłamane pomniki chorej wyobraźni

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

PiS jest tylko marjonetka sekty rydzyka...wybrani z ambony.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Słabą podstawę miał, że tak szybko upadł!

0

Zglos komentarz

L
lajka-007 🌾 Wieśniak
7 lat temu

opony podłożyli żeby się nie poobijał,ja bym gruzem podsypał żeby się rozpie...olił

0

Zglos komentarz

Z
zuki10 💩 JP 100%
7 lat temu

Szkoda że przewrócili ten pomnik. Wystarczyło powiesić na nim pisuar i tablice lej na pe****lskie sc...wo przypuszczam że były by tam kolejki jak za komuny.Wtedy dopiero by bolało

0

Zglos komentarz

Reklama