Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Jak mam awizo w skrzynce to wiem, że mój listonosz jest na wolnym.

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

Pewnie listonosz pisowski de**l celowo nie dostarczył od razu widząc że adresatem jest Owsiak, wielki człowiek którego katolicki miłościwy i sprawiedliwy pis okrzyknął swoim wrogiem. Sprawa powinna zostać wyjaśniona a winny wywalony na zbity ryj!!!

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
7 lat temu

Amerykę odkrył, jak by nic nigdy pocztą nie wysyłał :D Cierpliwość jest cnotą :D

0

Zglos komentarz

Reklama