Reklama
Jak widać po władzę na wschodzie parkuje się tak

Jak widać po władzę na wschodzie parkuje się tak

przez Admin — 7 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
D
dywizjon33 Czysta Moc
7 lat temu

I de**l z tej konserwy tego nie zrozumiał.Tylko drzwiami przywalił jak większość zazdrosnych biedaków.

0

Zglos komentarz

J
jack22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

ja tam zawsze mam przy sobie buteleczkę z atomizerem wypełnioną płynem hamulcowym......

0

Zglos komentarz

A
andrzejandrzej 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Mhm, Tak i buteleczkę z eterem. Babci w liście to napisz.

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
7 lat temu

Opis adekwatny do IQ wstawiającego.

0

Zglos komentarz

Reklama