Reklama
Reklama

Komentarze

9
P
papayos 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ja nie widzę tu żadnej wioski... Chłopaki kupili setki jak nie tysiące rac. Sprzedawca odprowadził podatek i państwo na tym zyskało. O to chodzi. Wiocha by była gdyby rzucali w ten autobus kamieniami, albo rozświetlali drogę autobusowi pełnym pe**łów i lesbijek!

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
7 lat temu

Co jest złego w lesbijkach?

0

Zglos komentarz

M
mikmas 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To, że mówisz "elo ziomek", a typ się obraża, bo okazuje się, że to kobieta

0

Zglos komentarz

R
radomwks 🌾 Wieśniak
7 lat temu

I to jest prawdziwe kibicowanie!!!

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
7 lat temu

A szto eta zenit?

0

Zglos komentarz

T
TheGoral101 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Zenitu analfabeto

0

Zglos komentarz

M
mario.kamel 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A co ten ta zenit, zenita?

0

Zglos komentarz

J
jacum 🌾 Wieśniak
7 lat temu

kiedy w Twoim mieście nie ma latarni :) A tak serio to super pomysł. Szacun dla kiboli.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

No i??

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Roświetlają dzbanie?

0

Zglos komentarz

I
icepiotr 🌾 Wieśniak
7 lat temu

szto eta zenit? to jest prawdziwe kibicowanie!!!? . No ciekawe czemu na świecie uważają że Polska to część Rosji, cuś jak Ukraina, ale w NATO, w sumie to ruskie ale H.G.W. Pobudka DE**LE!

0

Zglos komentarz

Reklama