Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
retsek 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Szczęście w nieszczęściu

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
7 lat temu

Jakby mu się udało i miał szczęście, to by go tam nie było, a my nie wiedzielibyśmy o jego istnieniu.

0

Zglos komentarz

Reklama