Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
tebarek 🎖️ Snajper
7 lat temu

Przeżyłem PRL ale nie pamiętam takiej pazerności jak w czasach Solidarności

0

Zglos komentarz

L
leszko1967 💩 JP 100%
7 lat temu

Tylko że ten dworzec to tylko z nazwy pozostał PKS . Dawno go sprzedali prywatnemu przedsiębiorcy który doi jak tylko może, a ze z kibelka ludzie korzystają więc kasa leci

0

Zglos komentarz

Reklama