Reklama
Kubica o kwalifikacjach:nie mamy z kim rywalizować

Kubica o kwalifikacjach:nie mamy z kim rywalizować

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
sebastianF ⚔️ Jedi
7 lat temu

No przecież mówił że nie ma z kim rywalizowac

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

no to po co startuje ?

0

Zglos komentarz

C
cz0pek 🏹 Łowca
7 lat temu

Następny z przerostem ambicji. Żal.

0

Zglos komentarz

R
rudy85 💩 JP 100%
7 lat temu

Następny który nie rozumie prostego zdania.

0

Zglos komentarz

R
Roobson1910 🌾 Wieśniak
7 lat temu

"40 milionów minęło, tak w jeden dzień. Już bliżej jest niż dalej, o tym wiesz .....". Amen

0

Zglos komentarz

P
portier10 🌾 Wieśniak
7 lat temu

no prawdę mówi nie ma z kim rywalizować o ostatnie miejsce /// troche to smutne ale prawdziwe taki sport nie ma ma kasy nie bedzie wynikow

0

Zglos komentarz

Reklama