Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
tebarek 🎖️ Snajper
7 lat temu

Współczuć tym lekarzom : takie stresy za marne grosze

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

dokładnie w tej samej godzinie na 3 etatach.też bym się nie wyrobił.

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
7 lat temu

Ciekawe, czy prokuratorowi też udzieli się dobre samopoczucie dyrekcji?

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

oby nie kolego oby nie

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

Przecież Kaczyński też ze swoim kolanem siedział i czekał jak zwykły Kowalski ....

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Lekarze czują się jak bogowie zapłacą to będę leczył chyba że będzie koperta odpowiedniej grubości

0

Zglos komentarz

D
Domingo251 😏 Szyderca
7 lat temu

I to jest przerażajace....pewnie całe życie zawodowe słono płacił składkę zdrowotna i tak się nim zajęli.......

0

Zglos komentarz

B
broda28 🌾 Wieśniak
7 lat temu

będą się migać od odpowiedzialności standard w tym kraju

0

Zglos komentarz

Reklama