Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
harakir7771 🏹 Łowca
7 lat temu

to prawda,dzieci to chyba robią jakoś instynktownie, nie muszą widzieć w necie że ktoś tak robi i taka moda, po prostu to robią.

0

Zglos komentarz

B
basik23 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Z młodszym bratem bawiliśmy się w rozkładanym łóżku w czołg. I on z racji tego że był mniejszy musiał być kierowcą i wlazil głębiej do łóżka. Wszystko było ok do czasu aż dostaliśmy przeciwpancernym i po komendzie oposcic maszyne mechanizm łóżka się zablokował i nie mógł wyjsc. Gdyby łóżko się jeszc...

Z młodszym bratem bawiliśmy się w rozkładanym łóżku w czołg. I on z racji tego że był mniejszy musiał być kierowcą i wlazil głębiej do łóżka. Wszystko było ok do czasu aż dostaliśmy przeciwpancernym i po komendzie oposcic maszyne mechanizm łóżka się zablokował i nie mógł wyjsc. Gdyby łóżko się jeszcze zapalił byłoby przeje***e jak w ruskim czołgu:-)

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
7 lat temu

KARNA VADŻAJNA za brak wiochy!

0

Zglos komentarz

M
Michał70674 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No to nie miałem dzieciństwo bo nie budowałem bazy. Budowałem zamek lub czołg !

0

Zglos komentarz

Reklama