Reklama
Source: wgrane.pl

Trzeba było puścić bolszewików na kraje islamskie

przez vacarius — 7 lat temu
18

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Kacapska propaganda

0

Zglos komentarz

R
Roobson1910 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W Polsce kacapie nikt ci nie uwierzy. Amen

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

A wszystkiemu winien jest Abraham!

0

Zglos komentarz

S
somal 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Kremlowski sługus

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Buahahah, lewaki wioskowe plują na Islam. Tego jeszcze nie było... POmioty lewackie, gdyby zamiast PISu na który tak ujadacie rządziło teraz PO ze zdrajcą Tfuskiem na czele, to byście mieli dzisiaj w Polsce zalew ciapactwa i murzynów, którzy wysadzali by was w powietrze i gwałcili wasze matki, siost...

Buahahah, lewaki wioskowe plują na Islam. Tego jeszcze nie było... POmioty lewackie, gdyby zamiast PISu na który tak ujadacie rządziło teraz PO ze zdrajcą Tfuskiem na czele, to byście mieli dzisiaj w Polsce zalew ciapactwa i murzynów, którzy wysadzali by was w powietrze i gwałcili wasze matki, siostry i kozy.

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
7 lat temu

moze zamiast mniejszego zla wybrac -nie mowie ze dobro - ale ku*wa w koncu cos innego?

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
7 lat temu

Napiszcie proszę spece od kontrwywiadu i propagandy czym się różni atak Rosji na Krym od ataku USA na Palestynę ?

0

Zglos komentarz

W
willager666 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To USA atakuje Palestyne? Wow! Myślałem, że żydostan i twoja stara...

0

Zglos komentarz

P
psx85 😏 Szyderca
7 lat temu

Widzisz jaki głupiutki jesteś. Dokształć się w tej sprawie, a zapewne nie raz coś cię zaskoczy.

0

Zglos komentarz

D
don_pedro_104 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Vacarius dzieciaczku, do której klasy chodzisz? Jak już dojdziecie do historii najnowszej to się dowiesz, że sowieci próbowali swych sił w islamskim Afganistanie z dosyć marnym skutkiem. Ta kremlowska propaganda jest bardziej toporna nawet od TVPis.

0

Zglos komentarz

P
Palownik1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

https...

0

Zglos komentarz

P
Palownik1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

https...

0

Zglos komentarz

P
Palownik1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

migracje.gov.pl

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
7 lat temu

W Afganistanie jakoś się nie popisali...

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
7 lat temu

Da da Sasza a Afganistan to Ty pamiętasz.

0

Zglos komentarz

T
taltos 🌾 Wieśniak
7 lat temu

u nas jest wiekszy problem z chrzescijanami

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Które oburzyły się ze podczas ratoewania przd Hitlerem zburzono jakąś świątynię. Dokładnie tak jak na tym filmiku.

0

Zglos komentarz

D
dymon1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nawet na wiocha kacapskie trole??

0

Zglos komentarz

Reklama