Reklama
Reklama

Komentarze

2
X
Xardaska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może i trochę wiochy w tym jest, bo niby dzióbek, ale wiecie ile takich zdjęć powstaje na lekcjach,to już jest norma ;)

0

Zglos komentarz

D
dziedzina 💩 JP 100%
14 lat temu

co za broda ^^

0

Zglos komentarz

Reklama