Reklama
Reklama

Komentarze

8
P
pomor2602 😏 Szyderca
7 lat temu

Ja pie@dole konkretna ekipa. Aż strach się bać.

0

Zglos komentarz

D
djoshin 🌾 Wieśniak
7 lat temu

60 kg żywego hip hopu

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
7 lat temu

Ale wsióry.

0

Zglos komentarz

D
delik 💩 JP 100%
7 lat temu

Od kiedy kierowca autobusu wiozący ludzi może trzymać telefon czy kamerę w czasie jazdy?

0

Zglos komentarz

B
bogas86 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Telefonu nie może. Trzymania kamery żaden przepis nie zabrania.

0

Zglos komentarz

S
szczezar 💩 JP 100%
7 lat temu

Ciekawe dlaczego akurat w tym momencie zaczął nagrywać, pewnie jak zwykle kierowca autobusu jechał 40km/h poza terenem zabudowanym i kogoś to wkur****, ale melepety z cieniasa też dobre...

0

Zglos komentarz

J
jack22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

ale w sumie to o co tam chodzilo? wylecieli z cienkiego i za chwile uciekli do niego, tylko szczypior zostal na zwnatrz

0

Zglos komentarz

M
mark336 🏹 Łowca
7 lat temu

Dziewczyna mówi: "on to nagrywa" i nastepuje nawrotka.

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

jedno wielkie ''HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA''

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Gdzie jest dalszy ciąg jak rozjeżdża to niebieskie coś :D

0

Zglos komentarz

Reklama