Reklama
Reklama

Komentarze

7
E
edi010588 🏹 Łowca
7 lat temu

Wiochy nie widzę... I tak bym ruchał :)

0

Zglos komentarz

M
mario.kamel 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No ja też - jest zajebista :)

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
7 lat temu

Troche zalatuje transem, ale moze wam to bez roznicy :)

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Pewnie taki oraz miłala że jeszcze dochodzi do siebie.

0

Zglos komentarz

S
Sqn1984 💩 JP 100%
7 lat temu

Jak dla mnie to zajezdza tranzystorem. Przyjzyjcie się jej twarzy i na ręce.

0

Zglos komentarz

D
dahomej 🌟 Padawan
7 lat temu

Jak usunąć konto na tym gó*****ym portalu?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Musisz napisać do admina że jesteś upośledzony i masz bicia pod sufitem.

0

Zglos komentarz

D
dahomej 🌟 Padawan
7 lat temu

Odezwał się frustrat.Szkoda mi cię marny człowieczku chory z nienawiści.

0

Zglos komentarz

G
Grosik350 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Chyba jedną nogę ma krótszą, albo lubi kuśtykać! Normalnie daleko nie da rady iść.

0

Zglos komentarz

G
Grosik350 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jedna nóżka krótsza. Chyba że lubi wystawić kolanko do przodu.

0

Zglos komentarz

P
polkowski 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Skoro jest taki wybór to ja bym się też zastanowił czy przypadkiem w spodenkach nie ma kut.sa bez jajek .

0

Zglos komentarz

Reklama