Reklama
Reklama

Komentarze

43
Z
14 lat temu

Tę słowa kieruje do tego który wstawił fote, jakbyś nie zauważył pajacu to ktoś specjalnie tak te półki ustawił i fajnie mu to wyszło, i owszem jest to swastyka słowiańska ale w zadnym przypadku nie buddyjska aha i od symbolu swastyki 3 rzeszy różni się tylko tym że rzeszowska swasta była ukośna

Tę słowa kieruje do tego który wstawił fote, jakbyś nie zauważył pajacu to ktoś specjalnie tak te półki ustawił i fajnie mu to wyszło, i owszem jest to swastyka słowiańska ale w zadnym przypadku nie buddyjska aha i od symbolu swastyki 3 rzeszy różni się tylko tym że rzeszowska swasta była ukośna

0

Zglos komentarz

N
Narwhal 💩 JP 100%
14 lat temu

Ciekawie urządzone, muszę przyznać... Swastyka w takiej formie nie jest formą nazizmu. Nazistowska swastyka jest odwrócona o 45 stopni. To wcale nie musi być wiocha. Być może zdjęcie zrobiono gdzieś na Wschodzie, gdzie swastyka ma zupełnie inne znaczenie.

0

Zglos komentarz

T
the-end 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no faktycznie bez sensu po co ta dolna pionowa deska po prawej?!

0

Zglos komentarz

M
memeo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajna półka.

0

Zglos komentarz

S
sidorowski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdyby to była Ikea to wcale bym się nie zdziwił. Wiecie, że założyciel IKEA, Ingvar Kamprad, był w młodości zagorzałym nazistą?

0

Zglos komentarz

P
pawel_gor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Właśnie, że się zastanowił; taka swastyka jest starosłowiańskim symbolem słońca i życia, dopiero "kopnięta" i przekrzywiona przez faszystów niesie ze sobą inne znaczenie.. zwróćcie uwagę: ta "hitlerowska" jest skrzywiona..

0

Zglos komentarz

F
Flantlay 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hitler przywłaszczył sobie swastyke, dopiero w XX wieku, wcześniej była symbolem szczęścia, nie mówiac juz o tym, że półka nie miala za soba niesc takiego "przesłania"po prosty przypadek, wiec nie wiem gdzie tu wiocha.

0

Zglos komentarz

G
gruby191286 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To wcale nie jest wiocha. Czemu swastyka kojarzy się wszystkim z nazizmem.W Azji jest to symbol szczęścia i pomyślności .

0

Zglos komentarz

C
chris036 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tylko trzeba wziasc pod uwage czy jest lewoskretna czy prawoskretna

0

Zglos komentarz

S
striker1488 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wziąć analfabeto

0

Zglos komentarz

L
lukaskadela 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W Indiach swastyka symbol slonca :-)

0

Zglos komentarz

F
fal0rx 💩 JP 100%
14 lat temu

dzienko drogie "wap82" to nie jest swastyka "hitlerowska" jezeli o to Ci chodzi.

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Akurat do tej swastyki nic nie mam, w tej formie pojawiała się w wielu religiach jeszcze zanim Hitler ją zmodyfikował i stworzył symbolem nazizmu.

0

Zglos komentarz

R
rusengun3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

otóż to, np dla dawnych mieszkańców Brytanii tj Celtów swastyka była symbolem szczęścia

0

Zglos komentarz

K
kaharzyna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fejk, wymazane dolne półki

0

Zglos komentarz

Z
zjedzdziecko 💩 JP 100%
14 lat temu

swastyka słowiańska? jeśli słowiańska to raczej swarożyca a takową na pewno nie jest zanim zaczniesz wyzywać kogoś od pajaców zastanów się co sam piszesz, zdjecie jest fejkiem możemy to zauważyć po cieniu na dolnej półce !!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
stefen123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I swarożyca, i swastyka to nazwy prawidłowe. Z tym że jedna to nasza nazwa, a druga to chyba z greckiego.

0

Zglos komentarz

T
Tapajos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To fake - ale sfastyka nie jest hitlerowska faktycznie

0

Zglos komentarz

L
lysergic 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chcę taką półkę :D !!!

0

Zglos komentarz

B
Bounsiarz001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to symbol słońca i szczęścia, Adi wziął go od wschodnich kultur

0

Zglos komentarz

F
fubi151 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tylko tw indie i indie w polskiej armii też była używana :D i w starożytnym Rzymie przez legiony jako pogarda śmierci ;] histroia nie boli :*

0

Zglos komentarz

F
fubi151 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te indie*

0

Zglos komentarz

V
venedian 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nazistowska swastyka jest obrócona o 45 stopni - poczytaj zanim się wygłupisz ;)

0

Zglos komentarz

C
Chii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W ogóle to nie przynosi szczęścia, nie... w ogóle. Weź de**lu się nie ośmieszaj.

0

Zglos komentarz

S
scorpeus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przeciez swasta to rodzaj krzyża od starożytności znany a naziści używali przekręconej tak jak niżej ktoś napisał więc?

0

Zglos komentarz

Y
ygrek1977 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To znak słowiański baranie jest.....występujący nawet w kościołach polskich!!!!

0

Zglos komentarz

M
marol954 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jest znak hitlera ;D Wydaje mi się że znak jest bardzej na ukos czy jakoś tak ;d

0

Zglos komentarz

W
wiosna1212 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To symbol szczęścia, przekrzywiona oznaczałaby symbol faszyzmu ;>

0

Zglos komentarz

R
Radosna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za kim powiesił??? Jeśli już,to "zanim" :)

0

Zglos komentarz

M
makary 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie dodałem, w Europie kojarzy się ją głównie z faszyzmem, w Azji nadal oznacza znak szczęścia (przed faszyzmem było tak również w Europie)

0

Zglos komentarz

M
Mefiu90 💩 JP 100%
14 lat temu

znak Faszyszmu jest odwrotnie !!!! wiochaaaaaa ten kto dodał to :)

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

mi kojarzy się z miłością i tolerancją

0

Zglos komentarz

E
edwin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sam jestes "odwrotnie", dobrze jest, powinna byc tylko lekko pochylona

0

Zglos komentarz

G
Glanu88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Musze sobie taką szafke skołować;]

0

Zglos komentarz

M
Marcus312 🌾 Wieśniak
14 lat temu

1/4 bezużyteczna....

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Super, nowa linia mebli do baru dla pe**łów

0

Zglos komentarz

S
Skrzypekk 💩 JP 100%
14 lat temu

A może byście trochę poczytali to to znaczy szczęście.W Indiach nadal ludzie noszą wzór swastyki na szyi .A wy Polskie z**busy kojarzycie to tylko z Adolfem,

0

Zglos komentarz

O
Orestess 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a mnie sie polka podoba ;-) dla mniej inteligentnych, to nie symbol rzadow III rzeszy a symbol hinduizmu (taka hinduska odmiana chrzescianskiego krzyza) jedyny komentarz do komentarza autora/ki zdjecia: ktos nie pomyslal, zanim dodal to zdjecie ;-)

0

Zglos komentarz

S
stefen123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A dla jeszcze mądrzejszych jest to słowiański, czyli nasz, symbol siły, młodości.

0

Zglos komentarz

S
szymag79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W końcu ktoś, kto wie o czym mówi. Pozdrawiam stefen 123. Może nie tyle nasz, bo występuje na wszystkich kontynentach (oprócz Australii), jednak dla Słowian to święty symbol. Ale każdemu do łba łopatą kł**ć się nie da..

0

Zglos komentarz

S
stefen123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mówiąc nasz, chciałem tylko poinformować, że my Polacy jesteśmy słowiańskiej krwi. Bo znam takich, którzy myślą że Słowianie to mieszkańcy Słowenii ;D

0

Zglos komentarz

M
Mace78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie nikt się nie zastanowił, zanim zapisał:"za nim" ":)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Moj syn ma takie w domu jestem z niego dumny

0

Zglos komentarz

S
Sarr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Meble z kolekcji NSDAP

0

Zglos komentarz

L
Logart 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla niewiedzących - to nie jest znak faszystowski tylko krzyż gamma albo gammatyczny (nie pamiętam dokładnie ale mieliśmy to kiedyś na religii)

0

Zglos komentarz

T
tylkotakawiocha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hinduskie znaczenie moze i ma ale w Europie z naszą świadomością to jednak kojarzy się z Hitlerem i nie zmienimy tego , a szkoda

0

Zglos komentarz

B
buzz2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No wlasnie, nie zastanowil sie - powinno byc pod katem 45 stopni przeciez - wiocha!

0

Zglos komentarz

S
shiver4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prędzej zagazował aniżeli powiesił ... >.

0

Zglos komentarz

S
Steam123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Swastyka (dewanagari स्वस्तिक, transliteracja svastika, transkrypcja swastika, 卐) – znak zazwyczaj w kształcie równoramiennego krzyża, o ramionach zagiętych pod kątem prostym. Nazwa swastika pochodzi z sanskrytu i oznacza "przynoszący szcz

Swastyka (dewanagari स्वस्तिक, transliteracja svastika, transkrypcja swastika, 卐) – znak zazwyczaj w kształcie równoramiennego krzyża, o ramionach zagiętych pod kątem prostym. Nazwa swastika pochodzi z sanskrytu i oznacza "przynoszący szcz

0

Zglos komentarz

C
corrie 🏹 Łowca
14 lat temu

To nie jest symbol nazistów- ten był pod kątem 45 stopni

0

Zglos komentarz

Z
Zboczeniec666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Faktycznie bezmyslne, ja bym w kuchni powiesił.

0

Zglos komentarz

Reklama