Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
speedkar6 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak dla mnie to ten z kamerką niezły luj

0

Zglos komentarz

D
dupa-mariana 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Pojechał prosto z pasa do skrętu w lewo i jeszcze się tym chwali i filmiki zamieszcza

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
7 lat temu

Szybkie wykroczenie jeszcze szybsza kara. A choj z nim tańcował.

0

Zglos komentarz

Reklama