Reklama
Source: wgrane.pl

Nigdy nie mów taksiarzowi, że jedzie złą drogą

przez adi122002 — 7 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
J
jokerdisco 😏 Szyderca
7 lat temu

Pewnie jak w Polsce chciał go przewieźć na około miasta ale jednak chłopina znał najbliższą trasę i wynikł konflikt ...... szkoda tylko, że tak się zakończył ;-(

0

Zglos komentarz

K
Kat54589 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Mnie za kazdym razem woza dlozsza droga bo mam polski akcent. dwoch taxsiarzy oddalo mi kase bo im udowodnilam ze na mnie chcieli wiecej zarobic :D

0

Zglos komentarz

Reklama