Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
Sir_Gorg 😏 Szyderca
7 lat temu

Nie do końca rozumiem, po co takim im****lkom w ogóle się odpowiada na takie pytania? Wszystkie posty, maile, tweety itp. na temat "dej, nie stać mnie" powinny być olewane z góry na dół i w poprzek.

0

Zglos komentarz

Reklama