Podobne posty
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepszy w kawalek w tle ...Bom... bom ... bom... bom.. bom.. dzieciaka wale w tylek.. bom .. bom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słabe muzycznie, słabe w przekazie i ewidentnie autor słów ma kłopot z percepcją otaczającego świata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepszy jest bit . Jakiś taki mało kościelny bardziej gangstersko satanistyczny ;) i ten efekt odciągania kurka i przeładowywania pompki . Poleciał po chrześcijańsku miłością do bliźniego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe skąd taki bit wstrząsnął. Pewno ukradł z netu , efet odciągania kurka i przeładowywania pompki idealnie oddaje sytuacje w kościele...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Największym zwycięstwem polskiego kościoła było to, że wmówili ludziom iż bez nich nie ma Polski i Polskości. Co jest absolutną bzdura. Drogi czarnych i Polski często się rozchodzą a bardzo rzadko krzyżują. No bo odpowiedzmy sobie po co im silne państwo polskie ? Do niczego - ze słabego można bezpie...
Największym zwycięstwem polskiego kościoła było to, że wmówili ludziom iż bez nich nie ma Polski i Polskości. Co jest absolutną bzdura. Drogi czarnych i Polski często się rozchodzą a bardzo rzadko krzyżują. No bo odpowiedzmy sobie po co im silne państwo polskie ? Do niczego - ze słabego można bezpieczniej ssać kasę. Nie bacząc na to że ktoś tą łapę przetrąci czy pociągnie do odpowiedzialności karnej za pe****lię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane