Reklama
Szukam dokładnie takiego paska do zegarka,

Szukam dokładnie takiego paska do zegarka,

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
23

Zglos post

Reklama

Komentarze

16
J
Jurek43115 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Albo Photoshop albo nieuleczalna neuroza.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Naprawdę fajny pasek do zegarka! A co Ci się nie podoba :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Kawałpe**ła z ilu kont nadajesz?

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
7 lat temu

Jakbym nadawal z dwoch to by mnie srajnajciak zbanowal, nie wiesz tego? Tylko antypisowcy i admini moga miec multikonta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

nie wal głuupa cioto i się nie tłumacz.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
7 lat temu

Pytasz to odpowiadam kulturalnie. Poziomrm chamstwa ci nie dorownam.

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

NIe aktualne. Ten Pisdziet z Klerem są tacy denni, ze nawet się ich J3bac nie chce.

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tego pierwszego filmu nie oglądałem. Podaj może link, OK?

0

Zglos komentarz

S
szakallo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jeśli to prawdziwe, to beret zryty tak że już nic nie pomoże.

0

Zglos komentarz

F
flambu 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak by było j...ć PO też bym zalajkował.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Wyprany mózg przez tvn 24h można kogoś nie lubić ale żeby to od razu sobie dziarać na ręce czysty kr***nizm wyborców PO !

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
7 lat temu

Straszny ból doopę ściska, a tak liczyli na przy wódcę Europy...

0

Zglos komentarz

C
czupakabra1000 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W kolejce po 500+ .

0

Zglos komentarz

M
Mariusz8703aaaaa 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ale Patola

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
7 lat temu

Patus pokazal oblicze. Tak nienawidzi tej partii, ze sobie na trwale umiescil jej logo i nazwe na skorze... Geniusz sado-macho.

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
7 lat temu

Spoko dziara :D

0

Zglos komentarz

K
kujawskirys 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Wszedzie lgbt. Masakra jak mozna chciec Jarka wydupcyc fuj

0

Zglos komentarz

K
kujawskirys 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Wszędzie lgbt. Naprawdę chce jarka dupcyc. Fuj. Trzena miec zryty beret.

0

Zglos komentarz

W
winkiel22 😏 Szyderca
7 lat temu

Yebac tych co głosują na PO a do mopsu po 500zl lecą.

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Do mopsu, to leci pisowska patola. Jeb*ć pis

0

Zglos komentarz

J
jebacciuli 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Idioci! Czyli Wy i ja! Zajmijcie się sobą! Jesteśmy głupi i żenujący, i obrzydliwi. Pomyslcie... Brzydzę się nami!

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
7 lat temu

widać swoje odsiedział za złodziejstwa watowski lub lewacko-pe****lskie i dobrze

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
7 lat temu

Facet z Amer Gold i zwolennik pe****lii.

0

Zglos komentarz

Reklama