Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
Mikamil 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Trafna uwaga. Jest jedna religia gdzie chowają zmarłych w pozycji siedzącej! Czyli jest jaka logika w przyjęciu lepszej pozycji w przypadku niespodziewanej okazji Wniebowstąpienia. Czyżby kto pierwszy ten lepszy?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

u nas chowają poziomo ale jeden nad drugim ale to kosztuje

0

Zglos komentarz

Reklama