Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
pokeroman 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Świat nie schodzi na psy, to czasy się zmieniają.

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

może i masz rację ale tak i tak zaczyna być to chore

0

Zglos komentarz

M
mark336 🏹 Łowca
7 lat temu

Kiedyś nazwał Kubicę "die Polacke". Potem się tłumaczył...

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
7 lat temu

Eh Lauda, Senna, Prost ....wspomnienia piekna rzecz

0

Zglos komentarz

L
leszko1967 💩 JP 100%
7 lat temu

Tak sie zastanawiam czemu lewaki jeszcze nie wyją że trumna jest w kościele, czy tam też jest ciemnogród i zabobony ??

0

Zglos komentarz

Reklama