Reklama
"Bijedak"

"Bijedak"

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

czyli o czymś zapomniał w oświadczeniu ?

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ciezko go nazwac nawet srednio zamoznym, biorac pod uwage zalosne zarobki. Ze sa tacy dla ktorych to duzo, no coz, sa tacy ktorzy nie maja wody.

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
7 lat temu

Patrząc na dochody, brak majątku i raczej niskie koszty utrzymania samego siebie, należy wnioskować, że kot przeżera olbrzymie pieniądze rocznie.

0

Zglos komentarz

Reklama