Reklama
Source: wgrane.pl

Filmik przysłał zaprzyjaźniony strażak z dopiskiem:

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
T
tczew 🎖️ Snajper
7 lat temu

idą jak pijane cyborgi :-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Wybrali najbardziej trzeźwych :)

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
7 lat temu

Jpr. co to jest.

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
7 lat temu

Toż to masakra jakaś.

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
7 lat temu

No tak, ale żeby 3 osoby ,,maszerowały,, tak nierowno to tez trzeba umieć :-)))))

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Ktoś musiał zastąpić oficerów.

0

Zglos komentarz

A
AgentSmith87 🌾 Wieśniak
7 lat temu

ariel71 Wstawaj, wstawaj! Zesrałeś się!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Typowa odzywka "inteligentów" z IQ na poziomie temperatury pokojowej :)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

No i właśnie dlatego nigdy nie ciągło mnie do pracy w służbach mundurowych. Bo powiedziałem sobie ze nie będę tańczył tak jak jakiś polityk mi zagra.

0

Zglos komentarz

T
tomek.s 🌾 Wieśniak
7 lat temu

dlatego jesteś na bezrobociu i ciągniesz z socjalu ile się da :) nic tylko gratulować

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jebłem

0

Zglos komentarz

Reklama