Reklama
Reklama

Komentarze

16
M
mystycpizza 😏 Szyderca
7 lat temu

To jak podstawka kosztuje 4 tysie to ile kosztuje monitor?

0

Zglos komentarz

K
karo_llo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ok 20k pln, ale kij z monitorem komp do tego monitora może kosztować nawet 100k pln :)

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
7 lat temu

I jeszcze mocowanie o monitora, pewnie kolejne 2 tysie

0

Zglos komentarz

M
7 lat temu

mocowanie apple VESA do tego minitora to ok 200$

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Dobry akwizytor to nawet lodówkę potrafi eskimosowi wcisnąć!

0

Zglos komentarz

X
x2d2 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie martwi mnie taki ekran i podstawka. Ale za miesiąc lub dwa będzie dostępna od pewnych producentów wiecie od kogo a może razem z monitorem w tej cenie

0

Zglos komentarz

M

tak jest ze wszystkim płaci się za logo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

"Apple ustalił cenę swojego produktu na 4999 USD (ok. 19 021 PLN). Dodatkowe 999 USD (3801 PLN) kosztuje stojak. Monitor wejdzie do sprzedaży jesienią." cytat z hdtvpolska

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
7 lat temu

Użytkownicy tej marki to są zwykle dzbany , tak samo ja kierowcy BMW .

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

U nas szokuje a w USA sprzęt dla bogatych. I umówmy się ze jest świetny choć przesadnie drogi. Co do wyglądu, no cóż, design. Ale tak na prawdę to boli gdy zestawimy zarobki naszych informatyków i tych z krzemowej doliny. Bida panie bida...

0

Zglos komentarz

M
mariano77 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W USA to nie sprzęt dla bogatych, tam nawet w gettach z ogryzkami latają. Miałem nieprzyjemność serwisować laptopa Apple w USA, sprzęt zaginął 8| Dali mi inną używkę, dobrze że kopia była.

0

Zglos komentarz

K
kejdzi 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Janusze? Chyba geniusze. Nie ważne jak drogo coś sprzedajesz, ważne jak drogo ktoś jest w stanie to kupić.

0

Zglos komentarz

M
Mr_Flood 🏹 Łowca
7 lat temu

Daję wam pomysł na spory zarobek - zmontować w garażu jakąś podróbę i sprzedawać za ułamek tej kwoty. Oczywiście trzeba by poczytać trochę o prawie patentowym , ale polak potrafi. życzę sukcesów.

0

Zglos komentarz

N
no39 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Śmiejecie się, a oni dzięki takiemu zabiegowi mają gigantyczną reklamę, wszyscy wszędzie wklejają zdjęcia z logo apple... A że świat się z nich śmieje? Cóż, im się pieniądze zgadzają, bo fanboje zawsze kupią...

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
7 lat temu

Najbardziej bolą du.y tych co ich na to nie stać. Zwykły Kowalski przejdzie obok. A niestety żal du.e ściska bo kazdy by chcial miec a nie ma kasiory. Wincyj 500+, wincyj, wincyj.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
7 lat temu

A co w tym dziadostwie takiego niesamowitego? Mam iPhone7 jak tylko skończy mi się umowa biorę z powrotem samsunga lub innego androida.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
7 lat temu

Ale ja bym nawet nie chcial nic od Apple'a, bo uwazam ze to marka dla snobow i hipsterow. Wolalbym cos 3x tanszego z Androidem, ktory ma najwiecej aplikacji a i tak smartfona kupuje sie przecietnie raz na dwa lata.

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
7 lat temu

Szajsung po 2 latach zamula jak windows milenium. Mam jeszcze iphone 5s jako drugi telefon smiga az miło. A samsung galaxy s2 z tego samego okresu KATASTROFA. Rafalala masz racje androud ma wiecej aplikacji i wszystkie z wirusami :-)))))))

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
7 lat temu

Rafalala 3x tanszy z androidem. Co tam masz za go**o z szajsunga. Iphone Xr kosztuje 3000zl, a Samsung S10 2800zl. Gdzie Twoje 3 razy tansze. Aha mama Ci kupila jakiegos Szajsunga za 800zl na karte :-)))))

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
7 lat temu

Xiaomi bije tego posranego SRAJFONA I SZAJSUNGA !!!

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A kto ci powiedział, że ja chciałbym mieć japko?

0

Zglos komentarz

A
anubisgd 🌾 Wieśniak
7 lat temu

zawsze uważałem że produkty apple to gó**o ale teraz podnieśli poprzeczkę bo nie dość że gó**o to jeszcze drogie. cóż szukają jeleni na igó**a.

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
7 lat temu

Banda podjaranych matołów cieszy się z prezentowanego im szajsu.

0

Zglos komentarz

C
codingmonkey 💩 JP 100%
7 lat temu

Jestescie wszyscy glupi. Czy wy wiecie ile taki monitor do robienia grafiki kosztuje? Nawet z tym stojakiem to dobra cena za niego. A jak masz wlasny stojak, to mozesz go kupic tysiaka taniej. Niedoinformowane glaby...

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Rozumiem ze,kolega z firmy z logiem w postaci ugryzionego pewnego owocu?

0

Zglos komentarz

M
7 lat temu

wytlumacz mia jak stojak wplywa na robienie grafiki

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Monitor 5000 dolarów. Najśmieszniejsze jest to, że wyznawcy się zapożyczą a kupią tą podstawkę.

0

Zglos komentarz

R
rockclimber 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Technofrajerzy. Jak kolesie w dyskotece z którymi laski nie chcą tańczyć

0

Zglos komentarz

Reklama