Reklama
Francuzi spożywali fałszywe steki z Polski

Francuzi spożywali fałszywe steki z Polski

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
T
tebarek 🎖️ Snajper
7 lat temu

Nic nie szkodzi - świat wie że z Polski

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Pewnie Duda bedzie znow degustowal padline...

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
7 lat temu

Firma może i francuska ale pracownicy nasi niestety.

0

Zglos komentarz

T
texas_18 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ponoć w tym zakładzie pracują sami obcokrajowcy??

0

Zglos komentarz

Reklama