Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Menelzlasu 🏹 Łowca
7 lat temu

To chyba pierwszy i jedyny pe****l, który zniknął po filmie "Tylko nie mów nikomu". Musieli kogoś uwalić, to truposzczak nadawał sie idealnie. Bo Ci żywi dalej mają się super :).

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
7 lat temu

To nie wstyd to tylko "Public relations" i dbanie o własne wpływy, korzyści finansowe aby nikt się nie odwrócił od nich.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

i po sprawie,ale poplecznik bez pe****la pewno wróci na swoje miejsce i dalej mohery będą mu bić łbami o posadzkę

0

Zglos komentarz

Reklama