Podobne posty
Komentarze
7skoro staje sie to nudne , to po co wystawiasz to na wioche ? moim zdaniem to normalne zdjecie ... ogarnij sie i zajmij sie soba ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ryoung23, jak to jest normalne, to ja Święty Józef jestem;P Normalne zdjęcie to takie, jak ktoś stoi prosto, nie robi dziubków i nie pisze tekstów typu "cmokk:**" :DD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ku*wa ludzie co się z wami dzieje?! Co ku*wa waszym zdaniem zdjęcie wygląda normalnie jak ktoś ustanie jak klocek na baczność? Piz*ijcie się w te wasze puste łby. To zdjecie jest w 100% normalne. Tylko połowa to zakompleksieni św***e jak wy!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak twierdzisz, że staje się nudne, to po co dodajesz? ... haha, żałosne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane