Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tczew 🎖️ Snajper
7 lat temu

Takim DE**LOM zabranie prawa jazdy nic nie da. Powinna być radykalna zmiana w prawie ( konfiskata auta na rzecz Skarbu Państwa) albo kara pieniężna, która będzie bardzo odczuwalna np 10 x średnia krajowa.

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
7 lat temu

Co to jest dla niektórych 40-50 tys. zł? Należy wprowadzić kary finansowe, proporcjonalne do stanu finansowego delikwenta tak jak to jest np w Norwegii. Tam mandaty mogą wynosić nawet ponad 100 tysięcy złotych.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Nie tylko pirat, ale i de**l za kierownicą, nic więcej.

0

Zglos komentarz

J
jaskiernia 🌾 Wieśniak
7 lat temu

dlaczego nie pokazujecie numerów tych de**li ? gdyby jeden z drugim zobaczył swoje blachy to by zaczął myśleć

0

Zglos komentarz

L
LastNinja 😏 Szyderca
7 lat temu

Jak dla mnie jest to umyślne spowodowanie zagrożenia katastrofą W ruchu lądowym. Dożywotnia konfiskata prawka i auta i jakiś ultra mandat albo do pierdla debial

0

Zglos komentarz

R
rloz9035 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Prawo jazdy do zatrzymania

0

Zglos komentarz

Reklama