Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
rogaliksonix 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nalbo umierasz

0

Zglos komentarz

E
eeeeeo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

7 godzin? Burżuj. Pewnie łapówkę dał. Ja kiedyś siedziałam 23.

0

Zglos komentarz

T
topma 😏 Szyderca
7 lat temu

Potraktój to że po 7 h mija ci wszystko i chcesz do domu.nastepnie karetka do szpitala i też mają cię w du**e.

0

Zglos komentarz

T
topma 😏 Szyderca
7 lat temu

UJ za szybko pisze

0

Zglos komentarz

Reklama