Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
Sebo30 🎖️ Snajper
6 lat temu

Id***a sobie robi krzywdę to jeszcze niewinnej osobie a i motocyklu to aż żal pisać co z niego zostało.

0

Zglos komentarz

O
Overclocker1988 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jak to się finalnie skończyło ?

0

Zglos komentarz

P
Paszeko 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Otrzepał się i pozbierał co mu wypadło.

0

Zglos komentarz

B
babicz 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ponoć miał złamanego małego palca u nogi.

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Hahahaha

0

Zglos komentarz

Reklama