Reklama
Świętopietrze-czyli podatek dla Watykanu

Świętopietrze-czyli podatek dla Watykanu

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Same drobniaki te prawaki dają. Jak wam nie wstyd. A potem plączecie żeby dopłacać do kleru z moich podatków do remontu dachu.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Niedzielny mecz polskich koszykarzy...prosze tylko szelescic!

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
6 lat temu

A ja mam to w doopie bo nie chodzę do tej śfjontyni wszelkiego zła, zwanej też "prdofilandią"

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
6 lat temu

Jakos trza Ściclunie się odwdzięczyć ... spisał się chwacko

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tak, żeby pe**ły z Watykanu miały za co kupować domy schadzek.

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tak, żeby pe**ły z Watykanu miały za co kupować domy schadzek.

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
6 lat temu

1. A skąd taki pewny jesteś skoro do kościoła nie chodzisz? 2. A kto powiedział że MUSISZ dawać na tacę? Znowu najwięcej się drze ten co nie chodzi i nie daje, no chyba że tak na prawde to ty w sutannie latasz??? Ja mam to w du..ie, te składki mnie nie interesują, a skoro ktoś ma kasę to jego sprawa...

1. A skąd taki pewny jesteś skoro do kościoła nie chodzisz? 2. A kto powiedział że MUSISZ dawać na tacę? Znowu najwięcej się drze ten co nie chodzi i nie daje, no chyba że tak na prawde to ty w sutannie latasz??? Ja mam to w du..ie, te składki mnie nie interesują, a skoro ktoś ma kasę to jego sprawa czy wyda ją w monopolowym, w burdelu, czy w kościele - czyż nie?

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
6 lat temu

podatek jest wtedy, gdy musisz dać. Tu nie musisz przyjść, a jak już nawet przyjdziesz, to i tak nie musisz nic dawać na tace. No i to tylko ty decydujesz, ile ewentualnie chcesz dać. Można wiele powiedzieć za sprzedawanie posługi przez niektórych księży, którzy wykorzystują ludzi, ale taca jest aku...

podatek jest wtedy, gdy musisz dać. Tu nie musisz przyjść, a jak już nawet przyjdziesz, to i tak nie musisz nic dawać na tace. No i to tylko ty decydujesz, ile ewentualnie chcesz dać. Można wiele powiedzieć za sprzedawanie posługi przez niektórych księży, którzy wykorzystują ludzi, ale taca jest akurat złym przykładem.

0

Zglos komentarz

Reklama