Reklama
Reklama

Komentarze

13
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

wyje...ne to będziesz miała jak cię tam umieszczą,a teraz masz przejeb...ne jako byt na tym świecie

0

Zglos komentarz

T
tomnbb 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Widać że jakieś LGBTABC

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Widać że jesteś z fanów chlewa pisorackiego.

0

Zglos komentarz

T
tomnbb 🌾 Wieśniak
6 lat temu

akurat pisu też nie trawie - po prostu nie lubię skrajności i odchyłów od normy w jakąkolwiek stronę.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

A może to grub pe****la który ją molestował przez co została lesbą? Nie pomyśli elicie o tym prawaki?

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
6 lat temu

Twojego starego

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

myślałem że lesbijką się rodzi... hmm czyli prawaki mają rację?

0

Zglos komentarz

H
hans5000 🌾 Wieśniak
6 lat temu

"grub" buahahah! A ciebie analfabeto kto molestował, że zostałeś jednym z najgłupszych trolli na wiosze?

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Zagonić do sprzątania zapomnianych grobów i jej głupota przejdzie.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
6 lat temu

Żenada, de**lki, patologia

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Do czego ta Młodzież zmierza :(:(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

To jest paradoks. Lgbt ciagle "nabija" sie z katoli m.in. na marszu w Gdańsku a jednocześnie oczekuje od nich szacunku...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

jak widać patologia jest wszędzie w każdej grupie...

0

Zglos komentarz

M
mario.kamel 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tenczowa Elyta.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Pewien taki zwykły celebryta też na grobach się lansuje.

0

Zglos komentarz

G
grall10 🌾 Wieśniak
6 lat temu

https...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Laska z LGBT, wyczynia códa na cmentarzu a admin pisze głupoty. Jak ta sama laska idzie w marz=szu LGBT jest ok. Admin weź się zdecyduj bo to już jest żenada.

0

Zglos komentarz

L
Lebinio 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Lgbt lepiej gdyby był tateł...

0

Zglos komentarz

Reklama