Reklama
Reklama

Komentarze

10
B
bacaglaca 🌟 Padawan
6 lat temu

DLACZEGO LUDZIE udający się na wakacje nie zostawią wioski w miejscu zamieszkania tylko zabierają ze sobą ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Bo ci pisowscy idioci nie zdają sobie sprawy z tego że robią źle. Od urodzenia u siebie w popegeerowskich wsiach tak się zachowywali i nikt nigdy im nie zwracał uwagi. Niestety ta banda matołów po otrzymaniu pińcet plus zaczęła się rozłazić po całym kraju.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Bo to Poloczki a nie ludzie. Sami kradną Polską ziemie a innych obwiniają o kradzież tak jak Kaczyński Tuska.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Patusy na wakacjach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Pińcet plusy na wakacjach. 100% zwolennicy PiS

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
6 lat temu

No co ty biggłąbie! Znał podstawy angielskiego, bo napis w tym języku pierd@lnął na tabliczce, wiec jest to na 100% typowy prymitywny burak od was: młody, wykształcony (zaocznie) i z dużego ośrodka. Wykształciuch w pierwszym pokoleniu, ekologiczny p@jeb. Aż dziw, że parawanik nie w kolorze sześciob...

No co ty biggłąbie! Znał podstawy angielskiego, bo napis w tym języku pierd@lnął na tabliczce, wiec jest to na 100% typowy prymitywny burak od was: młody, wykształcony (zaocznie) i z dużego ośrodka. Wykształciuch w pierwszym pokoleniu, ekologiczny p@jeb. Aż dziw, że parawanik nie w kolorze sześciobarwnej tęczy. No, co tam będę dużo pisać. Popatrz w lustro, zobaczysz podobnego.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Nawet patusy wiedza co to telefon i tłumacz wiec nie koniecznie inteligent z pelo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Nytide**lu pisowski id**to co to znaczy "od was"????? Tak się składa że od kilkunastu lat co roku jeżdżę nad Bałtyk i widzę co się dzieje odkąd wprowadzono 500+. Takiego buractwa, chamstwa i braku kultury jak jest obecnie nie było nigdy. Więc wiem co piszę ty stary komuchu.

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
6 lat temu

Parawaniarze byli przed 500+, wiec to nie oni.

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
6 lat temu

Gdybym tam aktualnie przebywal w poblizu te wszystkie parawany wzdluz wybrzeza plywaly by w morzu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Dokładnie. Może gdyby te matoły pojechały za granicę to zobaczyłyby że tam nikt parawanów nad morzem nie ustawia.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Też ustawiają ale nie robią z tego m4

0

Zglos komentarz

S
SiropDeCitron 😏 Szyderca
6 lat temu

Gdzie niby? Jakby można było na wiocha w postach wrzucać zdjęcia to bym ci wrzucił z poprzednich lat z Chorwacji, Hiszpanii i aktualne z Francji. Ani jednego jeb...go parawanu. To typowa, buracka specjalność Januszy parawanizmu z Polski głównie. Powód do wstydu.

0

Zglos komentarz

X
xKOENx 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Powiem ci że mocny jesteś !! ale tylko w gębie przed komputerem, gdzie wiesz że nikt nic nie może ci zrobić. A tak naprawdę jak byś tam był to słowa byś z siebie nie wydusił. Takich internetowych cwaniaczków jak ty to pełno. Ale cóż jak w życiu jest się nikim to w internecie można chociaż się wyłado...

Powiem ci że mocny jesteś !! ale tylko w gębie przed komputerem, gdzie wiesz że nikt nic nie może ci zrobić. A tak naprawdę jak byś tam był to słowa byś z siebie nie wydusił. Takich internetowych cwaniaczków jak ty to pełno. Ale cóż jak w życiu jest się nikim to w internecie można chociaż się wyładować i udawać wielkiego, co nie ;)

0

Zglos komentarz

B
bodzio766 💩 JP 100%
6 lat temu

Przebywać to ty se możesz u mamusi pod skrzydełkiem bucu osrany ,morza się śm***i bo sam tam kiedyś będziesz chciał jajka podmyć kundlu ,jak już jesteś taki ambitny to do wora wora i do kontenera.

0

Zglos komentarz

P
posejdon4 💩 JP 100%
6 lat temu

Brawo wy dwaj nad mną , też uważam że to zwykle internetowe cwaniaczki , normalnie by palili gumę aż miło by było popatrzeć .

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
6 lat temu

Kiedyś będąc nad morzem wracałem z disco o 5.30, a na plaży były już rozstawione parawany. Na ratuszu z kumplami powyciągaliśmy je i powrzucaliśmy do morza. Jakie zdziwienie musiało być Januszy i Grażynek kiedy ich miejscówki były zarezerwowane przez kogoś innego

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
6 lat temu

i tak własnie należy robić - wywalać do morza...

0

Zglos komentarz

E
Endrju211 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dlaczego powyrzucaliście do morza? mało śm***i w nim jest? Prawie przy każdym wejściu na plażę są śmietniki i tam wywalamy szmaty,parawany i cały syf pozostawiony przez chamstwo.

0

Zglos komentarz

N
Nawigatorek1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mandat a byliście w Świnoujściu tam za chodzenie po wydmach dostaniesz mandat ale za stawianie hotelu i restauracji czy innego betonu to już nie.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
6 lat temu

To postaw hotel na wydmach i wtedy nam opowiedz jak było

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Gdzie są urzędnicy państwowi, którzy zniszczyli firmę Optimus? Jakiś poloczek bezprawnie przywłaszcza sobie kilka metrów Polski tylko dla siebie! Opodatkować, nawalić mu kar takich ze się zes.ra. Wysłać mu CBA na chatę! Tak jak by był terrarystą który Polskę chce rozkradać! Zakuć w kajdany i zamknąć...

Gdzie są urzędnicy państwowi, którzy zniszczyli firmę Optimus? Jakiś poloczek bezprawnie przywłaszcza sobie kilka metrów Polski tylko dla siebie! Opodatkować, nawalić mu kar takich ze się zes.ra. Wysłać mu CBA na chatę! Tak jak by był terrarystą który Polskę chce rozkradać! Zakuć w kajdany i zamknąć! Może wtedy się Poloczki nauczą ze Polska plaża należy do wszystkich Polaków a nie tylko do nich!

0

Zglos komentarz

P
punys28 🌾 Wieśniak
6 lat temu

powinni go wypi****lić z plaży z dożywotnim zakazem korzystania z niej. Gdyby były takie kary żaden im****l by tak nie robił.

0

Zglos komentarz

P
posejdon4 💩 JP 100%
6 lat temu

Buraku MAXICOVERI - a skąd masz świadomość że to Polacy ???? , jak byk napisana jest rezerwacja po angielsku .

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
6 lat temu

bo tylko polacy moga być aż takimi wieśniakami

0

Zglos komentarz

P
posejdon4 💩 JP 100%
6 lat temu

Rozumiem że mówisz za siebie ...:D, albo nie opuszczales swojej wiochy zabitej dechami , masz małą świadomość nawet co się dzieje w Polsce ,każdy kto był chociaż by w Krakowie widział zachowanie Angoli , lub nad morzem co wyprawia cała reszta przybyszy za wschodniej granicy , z resztą ci z zachodu n...

Rozumiem że mówisz za siebie ...:D, albo nie opuszczales swojej wiochy zabitej dechami , masz małą świadomość nawet co się dzieje w Polsce ,każdy kto był chociaż by w Krakowie widział zachowanie Angoli , lub nad morzem co wyprawia cała reszta przybyszy za wschodniej granicy , z resztą ci z zachodu nie są tak bardzo lepsi , więc pal gumę od Polaków .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Akurat mam wątpliwą przyjemność urlopowania się w Ustroniu (wypad weekendowy). Tutaj Polacy przy niemieckich Jurgenach i ich rodzinach, to światowi ludzie, zarówno pod względem ubioru jak i zachowania. Takiego bydła to chyba nigdy nie widziałem, choć zjechałem pół świata. Stąd duże prawdopodobieństw...

Akurat mam wątpliwą przyjemność urlopowania się w Ustroniu (wypad weekendowy). Tutaj Polacy przy niemieckich Jurgenach i ich rodzinach, to światowi ludzie, zarówno pod względem ubioru jak i zachowania. Takiego bydła to chyba nigdy nie widziałem, choć zjechałem pół świata. Stąd duże prawdopodobieństwo, iż to zachodni sąsiedzi ze wschodnich landów.

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
6 lat temu

To nie krzaki, to włosy łonowe jego starej.

0

Zglos komentarz

Reklama