Reklama
Dwa lata po śmierci znanej i wybitnej aktorki

Dwa lata po śmierci znanej i wybitnej aktorki

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
P
pomarson 😏 Szyderca
6 lat temu

Zorganizuj skladkę, nic w tym trudnego. Mniej pisania/gadania wiecej działania. Czas start.

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
6 lat temu

A może zapytajmy rodzinę co o tym sądzą ??? w końcu miała dwie córki, wnuków itd .... skoro Oni jej nie szanują, to cóż my możemy ....

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

A rodzina? A jakieś organizacje tworcow lub artystow? ASP ? Mi nikt nagrobka nie zrobi jesli nie zadbam o rodzinie nawet fotki na wiocha pl nie umieści. Trudno takie zycie

0

Zglos komentarz

K
Kaiman1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A to co rodziny nie ma?Aktorstwo to jakieś wybitne ośiagniecie dla ludzkości.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Czy pamięć mierzy się marmurem?

0

Zglos komentarz

M
malyv8 🏹 Łowca
6 lat temu

Dla swoich dzieci była wiecznie nieobecna , aktorstwo było dla niej ważniejsze od rodziny, jak już była w domu to była surowa, i ogólnie odpoczywała.....jak w młodości dane, tak na starość/po śmierci oddane.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Podobnie z Kopiczyńskim

0

Zglos komentarz

Reklama