Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
Frozner 💩 JP 100%
6 lat temu

Takie komunikaty powinny wisieć przed każdym wejściem do lasu

0

Zglos komentarz

S
stanislawklimek 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Gdzie to?

0

Zglos komentarz

M
mamcar 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Czekam na czasy, gdy wywalanie śm***i w lesie będzie budziło take same emocje jak ruchanie się z rodzeństwem.

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Powinny być tablice takie przed wejściem do lasu i kamera aby żaden de**l nie zniszczył tą informację. Jestem za;d;d;d;d

0

Zglos komentarz

Reklama