Reklama
Reklama

Komentarze

8
W
wwlosiu 😏 Szyderca
6 lat temu

Jak pięknie sprzątają tych syfiarzy . Brawo .

0

Zglos komentarz

M
moklop 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ciekawe czy ciapatych by tak pojechali czy strach by im niepozwolil

0

Zglos komentarz

L
laser81 🌾 Wieśniak
6 lat temu

kurczaki to nie ludzie

0

Zglos komentarz

P
PAN_KOMBAJNISTA 🌾 Wieśniak
6 lat temu

nasi policaje mogliby się uczyć

0

Zglos komentarz

A
aguss1992 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nasi ostatnio bardzo ładnie zwinęli dwóch sebixów z osiedla na oczach Karyn to teraz pół Internetu płacze że brutalni;)

0

Zglos komentarz

A
Agatkak0 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Im not angry.... hahaha , co za kret. Nawet po angielsku prostych słów nie potrafi ale koszulka hooligans musi być :)

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
6 lat temu

Zachowanie typowego homofoba. Do pierdla z nim!

0

Zglos komentarz

P
pietiar80 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Powinni ich teraz deportować i na miejscu ostry wpierd..l za robienie wstydu za granicą.

0

Zglos komentarz

D
dranas 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jeden na końcu ryknal "dawaj! K... A jedziemy!" i 10 sekund później pojechali radiowóz em nr. 713

0

Zglos komentarz

Reklama